FFA.0E.304.CLAC45Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.0E.304.CLAC45Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFA.0E.304.CLAC45Z.pdf
  • Pranešimas
FFA.0E.304.CLAC45Z specifikacijos
Dalies numeris FFA.0E.304.CLAC45Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4534 pcs Duomenų lapas FFA.0E.304.CLAC45Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0E
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome