FEJ.0B.304.CYMD42
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FEJ.0B.304.CYMD42
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FEJ.0B.304.CYMD42.pdf
  • Pranešimas
FEJ.0B.304.CYMD42 specifikacijos
Dalies numeris FEJ.0B.304.CYMD42 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4092 pcs Duomenų lapas FEJ.0B.304.CYMD42.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP54 - Dust Protected, Water Resistant funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome