CRB.M26.GLL.C52G
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRB.M26.GLL.C52G
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CRB.M26.GLL.C52G.pdf
  • Pranešimas
CRB.M26.GLL.C52G specifikacijos
Dalies numeris CRB.M26.GLL.C52G Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4129 pcs Duomenų lapas CRB.M26.GLL.C52G.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M26 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 2A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Gray Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm)