CRB.M19.GLL.C52G
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRB.M19.GLL.C52G
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CRB.M19.GLL.C52G.pdf
  • Pranešimas
CRB.M19.GLL.C52G specifikacijos
Dalies numeris CRB.M19.GLL.C52G Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6005 pcs Duomenų lapas CRB.M19.GLL.C52G.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M19 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Gray
Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)