CNB.M32.GLLG
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CNB.M32.GLLG
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CNB.M32.GLLG.pdf
  • Pranešimas
CNB.M32.GLLG specifikacijos
Dalies numeris CNB.M32.GLLG Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4808 pcs Duomenų lapas CNB.M32.GLLG.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M32 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP66 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 1.5A Kontaktinė medžiaga -