CKB.M16.NYMN
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CKB.M16.NYMN
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: CKB.M16.NYMN.pdf
  • Pranešimas
CKB.M16.NYMN specifikacijos
Dalies numeris CKB.M16.NYMN Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5235 pcs Duomenų lapas CKB.M16.NYMN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M16 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Front and Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga -