CAJ.M34.SLL.C72GZ
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CAJ.M34.SLL.C72GZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 34PS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: CAJ.M34.SLL.C72GZ.pdf
  • Pranešimas
CAJ.M34.SLL.C72GZ specifikacijos
Dalies numeris CAJ.M34.SLL.C72GZ Gamintojas LEMO
Galimas kiekis 4833 pcs Duomenų lapas CAJ.M34.SLL.C72GZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M34 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q12134541A
Orientacija J Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C
Pozicijų skaičius 34 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 34 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 1.5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Gray
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)