CAB.M26.GLA.C52V
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CAB.M26.GLA.C52V
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CAB.M26.GLA.C52V.pdf
  • Pranešimas
CAB.M26.GLA.C52V specifikacijos
Dalies numeris CAB.M26.GLA.C52V Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4685 pcs Duomenų lapas CAB.M26.GLA.C52V.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M26 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Gray, Green
Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)