A011-D-V-350
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
A011-D-V-350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A011-D-V-350
Gamintojas / Gamintojas: LEDdynamics, Inc.
Prekės aprašymas LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA
Duomenų lapai: A011-D-V-350.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A011-D-V-350 specifikacijos
Dalies numeris A011-D-V-350 Gamintojas LEDdynamics, Inc.
apibūdinimas LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5221 pcs Duomenų lapas A011-D-V-350.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 48V (Max)
Įtampa - įėjimas (min.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 32V
Įveskite Constant Current Topologija Buck-Boost
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Serija FlexBlock™ A011 Reitingai -
Galia (vatais) 17W Kiti vardai 788-1039
A011DV350
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos SCP Efektyvumas 90%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 350mA 48V (Max) Constant Current LED Driver Buck-Boost Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 350mA Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A0108X
A0108X
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: PUSHBUTTON SWITCH RECTANGULAR
Sandelyje: 10026 pcs
parsisiųsti: A0108X.pdf
RFQ
A0109Y
A0109Y
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Sandelyje: 12734 pcs
parsisiųsti: A0109Y.pdf
RFQ
parsisiųsti: A0109X.pdf
apibūdinimas: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
parsisiųsti: A0110Y.pdf
A011
A011
Gamintojai: Xeltek
apibūdinimas: ADAPTER PROGRAMMER 44-TQFP
parsisiųsti:
A011-D-V-500
A011-D-V-500
Gamintojai: LEDdynamics, Inc.
apibūdinimas: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 500MA
parsisiųsti: A011-D-V-500.pdf
A011-D-V-700
A011-D-V-700
Gamintojai: LEDdynamics, Inc.
apibūdinimas: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 700MA
parsisiųsti: A011-D-V-700.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus