A009-D-V-2100
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
A009-D-V-2100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A009-D-V-2100
Gamintojas / Gamintojas: LEDdynamics, Inc.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC BUCK 16V 2.1A
Duomenų lapai: A009-D-V-2100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A009-D-V-2100 specifikacijos
Dalies numeris A009-D-V-2100 Gamintojas LEDdynamics, Inc.
apibūdinimas LED DRIVER CC BUCK 16V 2.1A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5282 pcs Duomenų lapas A009-D-V-2100.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 16V (Max)
Įtampa - įėjimas (min.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 32V
Įveskite Constant Current Topologija Buck
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Serija BuckBlock™ A009 Reitingai -
Galia (vatais) 34W Kiti vardai 788-1036
A009DV2100
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos SCP Efektyvumas 90%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 2.1A 16V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.1A Patvirtinimai -