3023-D-E-350P
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
LEDdynamics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3023-D-E-350P
Gamintojas / Gamintojas: LEDdynamics, Inc.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
Duomenų lapai: 3023-D-E-350P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
3023-D-E-350P specifikacijos
Dalies numeris 3023-D-E-350P Gamintojas LEDdynamics, Inc.
apibūdinimas LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4991 pcs Duomenų lapas 3023-D-E-350P.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 32V (Max)
Įtampa - įėjimas (min.) 7V Įtampa - įėjimas (maks.) 32V
Įveskite Constant Current Topologija Buck
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
Serija BuckPuck™ 3021/3023 Reitingai -
Galia (vatais) 11W Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 95% Pritemdymas Analog
Išsamus aprašymas 350mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 350mA