LZC-00CW0R-C056
LED EnginLED Engin
LZC-00CW0R-C056 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LZC-00CW0R-C056
Gamintojas / Gamintojas: LED Engin
Prekės aprašymas LED COOL WHITE 5600K 70CRI 24SMD
Duomenų lapai: LZC-00CW0R-C056.pdf
  • Pranešimas
LZC-00CW0R-C056 specifikacijos
Dalies numeris LZC-00CW0R-C056 Gamintojas LED Engin
Galimas kiekis 4697 pcs Duomenų lapas LZC-00CW0R-C056.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 37.8V Žiūrėjimo kampas 110°
Paketo terminis atsparumas 0.7°C/W Tiekėjo prietaisų paketas SMD
Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD, No Lead Exposed Pad
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 89 lm/W "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm) Flux @ 85 ° C, Current - Test -
Flux @ 25 ° C, Current - Test 2350 lm (Typ) Išsamus aprašymas LED Lighting - White, Cool 5600K 37.8V 700mA 110° 24-SMD, No Lead Exposed Pad
Dabartinis testas 700mA Dabartinis - maks 1.2A