LZ1-00A102-0000
LED EnginLED Engin
LED Engin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LZ1-00A102-0000
Gamintojas / Gamintojas: LED Engin
Prekės aprašymas LED EMITTER LZ1-2 AMBER
Duomenų lapai: LZ1-00A102-0000.pdf
  • Pranešimas
LZ1-00A102-0000 specifikacijos
Dalies numeris LZ1-00A102-0000 Gamintojas LED Engin
Galimas kiekis 41443 pcs Duomenų lapas LZ1-00A102-0000.pdf
Bangos ilgis 593nm (588nm ~ 598nm) Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.6V
Žiūrėjimo kampas 100° Paketo terminis atsparumas 6°C/W
Temperatūra - bandymas 25°C Tiekėjo prietaisų paketas SMD
Dydis / Matmenys 0.173" L x 0.173" W (4.40mm x 4.40mm) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1816 (4540 Metric)
Kiti vardai 1137-1121-2
1137-1121-2-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 43 lm/W "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.102" (2.60mm) Flux @ Current / Temperature - Test 111 lm (75 lm ~ 146 lm)
Išsamus aprašymas LED Lighting Color - Amber 593nm (588nm ~ 598nm) 1816 (4540 Metric) Dabartinis testas 1A
Dabartinis - maks 1.2A Spalva Amber