VS3V3BB1EST15R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VS3V3BB1EST15R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS3V3BB1EST15R
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 8.2V DSN0603-2
Duomenų lapai: 1.VS3V3BB1EST15R.pdf2.VS3V3BB1EST15R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VS3V3BB1EST15R specifikacijos
Dalies numeris VS3V3BB1EST15R Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 8.2V DSN0603-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1154511 pcs Duomenų lapas 1.VS3V3BB1EST15R.pdf2.VS3V3BB1EST15R.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 8.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 4V Įveskite Zener
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 45W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai VS3V3BB1EST15RCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.5A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 10pF @ 1MHz