TRR18EZPJ910
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR18EZPJ910 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TRR18EZPJ910
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 91 OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: TRR18EZPJ910.pdf
  • Pranešimas
TRR18EZPJ910 specifikacijos
Dalies numeris TRR18EZPJ910 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 91 OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1756875 pcs Duomenų lapas TRR18EZPJ910.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TRR Atsparumas 91 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Anti-Sulfur Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 91 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Kompozicija Thick Film