TFZGTR20B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR20B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFZGTR20B
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 500MW TUMD2
Duomenų lapai: TFZGTR20B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TFZGTR20B specifikacijos
Dalies numeris TFZGTR20B Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 500MW TUMD2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 600495 pcs Duomenų lapas TFZGTR20B.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas TUMD2 Serija -
Maitinimas - maks 500mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead Kiti vardai TFZGCT20BCT
TFZGCT20BCT-ND
TFZGTR20BCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 28 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 500mW Surface Mount TUMD2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200nA @ 15V