TCFGA1C106M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGA1C106M8R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCFGA1C106M8R
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 16V 20% 1206
Duomenų lapai: 1.TCFGA1C106M8R.pdf2.TCFGA1C106M8R.pdf
  • Pranešimas
TCFGA1C106M8R specifikacijos
Dalies numeris TCFGA1C106M8R Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas CAP TANT 10UF 16V 20% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4806 pcs Duomenų lapas 1.TCFGA1C106M8R.pdf2.TCFGA1C106M8R.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TCFG Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 511-1483-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
funkcijos Fail Safe with Built-in Fuse Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric)
Talpa 10µF