TCA1A225M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA1A225M8R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCA1A225M8R
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206
Duomenų lapai: TCA1A225M8R.pdf
  • Pranešimas
TCA1A225M8R specifikacijos
Dalies numeris TCA1A225M8R Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 710420 pcs Duomenų lapas TCA1A225M8R.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 511-1456-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.6 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 5.6 Ohm Talpa 2.2µF