SML-E12Y8WT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-E12Y8WT86 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SML-E12Y8WT86
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas LED YELLOW DIFFUSED 0603 SMD
Duomenų lapai: SML-E12Y8WT86.pdf
  • Pranešimas
SML-E12Y8WT86 specifikacijos
Dalies numeris SML-E12Y8WT86 Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 1347738 pcs Duomenų lapas SML-E12Y8WT86.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis 590nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.2V Žiūrėjimo kampas -
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 1.60mm L x 0.80mm W
Serija EXCELED™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 511-1588-2
SML-E12Y8WT86P
SML-E12Y8WT86P (P-S)
SML-E12Y8WT86Q
SML-E12Y8WT86R
SML-E12Y8WT86S
SMLE12Y8WT86
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Reitingas 63mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Objektyvo spalva White "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.46mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric) Dabartinis testas 20mA