SML-D12W8WT86C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SML-D12W8WT86C
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas LED YELLOW 1608 SMD
Duomenų lapai: SML-D12W8WT86C.pdf
  • Pranešimas
SML-D12W8WT86C specifikacijos
Dalies numeris SML-D12W8WT86C Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas LED YELLOW 1608 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 750418 pcs Duomenų lapas SML-D12W8WT86C.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis 588nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V Žiūrėjimo kampas -
Tiekėjo prietaisų paketas 1608 (0603) Dydis / Matmenys 1.60mm L x 0.80mm W
Serija Automotive, AEC-Q101, EXCELED™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai SML-D12W8WT86CAD (AD-AF)
SML-D12W8WT86CTR
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 7.1mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas - Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Objektyvo spalva White "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 0.65mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Dabartinis testas 2mA