SFR01MZPJ330
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFR01MZPJ330
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 33 OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: SFR01MZPJ330.pdf
  • Pranešimas
SFR01MZPJ330 specifikacijos
Dalies numeris SFR01MZPJ330 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 33 OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3069513 pcs Duomenų lapas SFR01MZPJ330.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Serija SFR Atsparumas 33 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Anti-Sulfur
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film