SFR01MZPF2202
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFR01MZPF2202
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 22K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: SFR01MZPF2202.pdf
  • Pranešimas
SFR01MZPF2202 specifikacijos
Dalies numeris SFR01MZPF2202 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 22K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6352308 pcs Duomenų lapas SFR01MZPF2202.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Serija SFR Atsparumas 22 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Anti-Sulfur
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film