RUL035N02FRATR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RUL035N02FRATR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RUL035N02FRATR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas NCH 20V 3.5A POWER MOSFET
Duomenų lapai: 1.RUL035N02FRATR.pdf2.RUL035N02FRATR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RUL035N02FRATR specifikacijos
Dalies numeris RUL035N02FRATR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas NCH 20V 3.5A POWER MOSFET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 266268 pcs Duomenų lapas 1.RUL035N02FRATR.pdf2.RUL035N02FRATR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TUMT6
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 43 mOhm @ 3.5A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1W (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-SMD, Flat Leads Kiti vardai RUL035N02FRADKR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 460pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 5.7nC @ 4.5V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3.5A (Ta)