RSS105N03TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS105N03TB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSS105N03TB
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 10.5A 8-SOIC
Duomenų lapai: RSS105N03TB.pdf
  • Pranešimas
RSS105N03TB specifikacijos
Dalies numeris RSS105N03TB Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 10.5A 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5218 pcs Duomenų lapas RSS105N03TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (maks.) 20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11.7 mOhm @ 10.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai RSS105N03TB-ND
RSS105N03TBTR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1130pF @ 10V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 15nC @ 5V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas N-Channel 30V 10.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 10.5A (Ta)