RRL035P03FRATR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRL035P03FRATR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RRL035P03FRATR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas PCH -30V -3.5A POWER MOSFET
Duomenų lapai: 1.RRL035P03FRATR.pdf2.RRL035P03FRATR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RRL035P03FRATR specifikacijos
Dalies numeris RRL035P03FRATR Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 341180 pcs Duomenų lapas 1.RRL035P03FRATR.pdf2.RRL035P03FRATR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TUMT6
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 3.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1W (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-SMD, Flat Leads Kiti vardai RRL035P03FRADKR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 800pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 14nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V Išsamus aprašymas P-Channel 30V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3.5A (Ta)