RR255M-400TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RR255M-400TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RR255M-400TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 700MA PMDU
Duomenų lapai: RR255M-400TR.pdf
  • Pranešimas
RR255M-400TR specifikacijos
Dalies numeris RR255M-400TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 700MA PMDU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187509 pcs Duomenų lapas RR255M-400TR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 980mV @ 700mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas PMDU Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123 Kiti vardai RR255M-400TR-ND
RR255M-400TRTR
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 400V 700mA Surface Mount PMDU
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 400V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 700mA