RQ5E035ATTCL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ5E035ATTCL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RQ5E035ATTCL
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 30V 3.5A TSMT
Duomenų lapai: 1.RQ5E035ATTCL.pdf2.RQ5E035ATTCL.pdf
  • Pranešimas
RQ5E035ATTCL specifikacijos
Dalies numeris RQ5E035ATTCL Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET P-CH 30V 3.5A TSMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 681087 pcs Duomenų lapas 1.RQ5E035ATTCL.pdf2.RQ5E035ATTCL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TSMT3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 3.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-96 Kiti vardai RQ5E035ATTCLTR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 475pF @ 15V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 10nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas P-Channel 30V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TSMT3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3.5A (Ta)