RGT30NS65DGTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RGT30NS65DGTL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RGT30NS65DGTL
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IGBT 650V 30A 133W TO-263S
Duomenų lapai: RGT30NS65DGTL.pdf
  • Pranešimas
RGT30NS65DGTL specifikacijos
Dalies numeris RGT30NS65DGTL Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IGBT 650V 30A 133W TO-263S "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75994 pcs Duomenų lapas RGT30NS65DGTL.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 15A
Bandymo sąlyga 400V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 18ns/64ns
Perjungimo energija - Tiekėjo prietaisų paketas LPDS (TO-263S)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 55ns
Maitinimas - maks 133W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai RGT30NS65DGTLTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas Trench Field Stop Vartai 32nC
Išsamus aprašymas IGBT Trench Field Stop 650V 30A 133W Surface Mount LPDS (TO-263S) Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 45A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 30A