RBR3LAM40ATFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR3LAM40ATFTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RBR3LAM40ATFTR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Duomenų lapai: RBR3LAM40ATFTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RBR3LAM40ATFTR specifikacijos
Dalies numeris RBR3LAM40ATFTR Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 431699 pcs Duomenų lapas RBR3LAM40ATFTR.pdf
Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V Tiekėjo prietaisų paketas PMDTM
Greitis Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOD-128
Kiti vardai RBR3LAM40ATFCT Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDTM
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A