RB168M150TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB168M150TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RB168M150TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDU
Duomenų lapai: RB168M150TR.pdf
  • Pranešimas
RB168M150TR specifikacijos
Dalies numeris RB168M150TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 353397 pcs Duomenų lapas RB168M150TR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas PMDU Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai RB168M150TRTR
RB168M150TRTR-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 150V 1A Surface Mount PMDU
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20µA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A