RB085T-60
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB085T-60 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RB085T-60
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FN
Duomenų lapai: RB085T-60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RB085T-60 specifikacijos
Dalies numeris RB085T-60 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114196 pcs Duomenų lapas RB085T-60.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 580mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220FN Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Kiti vardai RB085T60
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 300µA @ 60V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A