RB070MM-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB070MM-30TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RB070MM-30TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A PMDU
Duomenų lapai: 1.RB070MM-30TR.pdf2.RB070MM-30TR.pdf
  • Pranešimas
RB070MM-30TR specifikacijos
Dalies numeris RB070MM-30TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A PMDU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 679127 pcs Duomenų lapas 1.RB070MM-30TR.pdf2.RB070MM-30TR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 490mV @ 1.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas PMDU Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 1.5A Surface Mount PMDU Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A Talpa @ Vr, F -