RB055LAM-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB055LAM-30TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RB055LAM-30TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDTM
Duomenų lapai: 1.RB055LAM-30TR.pdf2.RB055LAM-30TR.pdf
  • Pranešimas
RB055LAM-30TR specifikacijos
Dalies numeris RB055LAM-30TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDTM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1116178 pcs Duomenų lapas 1.RB055LAM-30TR.pdf2.RB055LAM-30TR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 550mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas PMDTM Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-128 Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 3A Surface Mount PMDTM
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 30V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A