R6015ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015ANX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R6015ANX
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 15A TO-220FM
Duomenų lapai: R6015ANX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R6015ANX specifikacijos
Dalies numeris R6015ANX Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 15A TO-220FM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31046 pcs Duomenų lapas R6015ANX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220FM
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 7.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 50W (Tc) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1700pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 50nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 15A (Ta) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 15A (Ta)