R6011ENJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6011ENJTL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R6011ENJTL
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 11A LPT
Duomenų lapai: 1.R6011ENJTL.pdf2.R6011ENJTL.pdf
  • Pranešimas
R6011ENJTL specifikacijos
Dalies numeris R6011ENJTL Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 11A LPT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56127 pcs Duomenų lapas 1.R6011ENJTL.pdf2.R6011ENJTL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LPTS (D2PAK)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 3.8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 40W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai R6011ENJTLTR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 670pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 32nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 11A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount LPTS (D2PAK)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 11A (Tc)