PMR18EZPJU10L
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR18EZPJU10L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMR18EZPJU10L
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 5% 1W 1206
Duomenų lapai: PMR18EZPJU10L.pdf
  • Pranešimas
PMR18EZPJU10L specifikacijos
Dalies numeris PMR18EZPJU10L Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 0.01 OHM 5% 1W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 496695 pcs Duomenų lapas PMR18EZPJU10L.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija PMR Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM.010AMTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.017" (0.43mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film