PMR100HZPJU7L0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR100HZPJU7L0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMR100HZPJU7L0
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 0.007 OHM 5% 2W 2512
Duomenų lapai: PMR100HZPJU7L0.pdf
  • Pranešimas
PMR100HZPJU7L0 specifikacijos
Dalies numeris PMR100HZPJU7L0 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 0.007 OHM 5% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 410440 pcs Duomenų lapas PMR100HZPJU7L0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija PMR Atsparumas 7 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai PMR100HZPJU7L0-ND
RHM.007AVTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.019" (0.47mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film