PDZVTR33A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PDZVTR33A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDZVTR33A
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas ZENER DIODE WITH SMALL POWER MOL
Duomenų lapai: 1.PDZVTR33A.pdf2.PDZVTR33A.pdf
  • Pranešimas
PDZVTR33A specifikacijos
Dalies numeris PDZVTR33A Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 727097 pcs Duomenų lapas 1.PDZVTR33A.pdf2.PDZVTR33A.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Tolerancija ±6.06%
Tiekėjo prietaisų paketas PMDTM Serija -
Maitinimas - maks 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-128 Kiti vardai PDZVTR33ATR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 18 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 1W ±6.06% Surface Mount PMDTM Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 25V