MTZJT-726.2C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-726.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTZJT-726.2C
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 500MW DO34
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MTZJT-726.2C specifikacijos
Dalies numeris MTZJT-726.2C Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 500MW DO34 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4054 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas MSD Serija -
Maitinimas - maks 500mW Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AG, DO-34, Axial Kiti vardai MTZJT726.2C
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 30 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 500mW ±3% Through Hole MSD
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 3V