MTZJT-723.9B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-723.9B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTZJT-723.9B
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.9V 500MW DO34
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MTZJT-723.9B specifikacijos
Dalies numeris MTZJT-723.9B Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 3.9V 500MW DO34 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5601 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas MSD Serija -
Maitinimas - maks 500mW Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AG, DO-34, Axial Kiti vardai MTZJT723.9B
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 100 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 3.9V 500mW ±3% Through Hole MSD
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MTZJT-7233B
MTZJT-7233B
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 500MW DO34
Sandelyje: 4279 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: DIODE ZENER 36V 500MW DO34
Sandelyje: 4971 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MTZJT-7239B
MTZJT-7239B
apibūdinimas: DIODE ZENER 39V 500MW DO34