MNR35J5RJ511
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR35J5RJ511 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR35J5RJ511
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 510 OHM 2512
Duomenų lapai: MNR35J5RJ511.pdf
  • Pranešimas
MNR35J5RJ511 specifikacijos
Dalies numeris MNR35J5RJ511 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 510 OHM 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4979 pcs Duomenų lapas MNR35J5RJ511.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 510
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai MNR35511TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) Išsamus aprašymas 510 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals