MNR14ERAPJ3R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ3R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR14ERAPJ3R0
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 3 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.MNR14ERAPJ3R0.pdf2.MNR14ERAPJ3R0.pdf
  • Pranešimas
MNR14ERAPJ3R0 specifikacijos
Dalies numeris MNR14ERAPJ3R0 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 3 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5187 pcs Duomenų lapas 1.MNR14ERAPJ3R0.pdf2.MNR14ERAPJ3R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 3
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai RHM1469TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Išsamus aprašymas 3 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±500ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals