MNR14ERAPJ300
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR14ERAPJ300
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.MNR14ERAPJ300.pdf2.MNR14ERAPJ300.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MNR14ERAPJ300 specifikacijos
Dalies numeris MNR14ERAPJ300 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3592191 pcs Duomenų lapas 1.MNR14ERAPJ300.pdf2.MNR14ERAPJ300.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 30
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai RHM1450DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Išsamus aprašymas 30 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals