MNR12ERAPJ151
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR12ERAPJ151 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR12ERAPJ151
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 150 OHM 0606
Duomenų lapai: 1.MNR12ERAPJ151.pdf2.MNR12ERAPJ151.pdf
  • Pranešimas
MNR12ERAPJ151 specifikacijos
Dalies numeris MNR12ERAPJ151 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 150 OHM 0606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5122 pcs Duomenų lapas 1.MNR12ERAPJ151.pdf2.MNR12ERAPJ151.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 150
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0606, Convex Kiti vardai RHM1375DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Išsamus aprašymas 150 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex