MNR04MRAPJ101
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04MRAPJ101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR04MRAPJ101
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
Duomenų lapai: MNR04MRAPJ101.pdf
  • Pranešimas
MNR04MRAPJ101 specifikacijos
Dalies numeris MNR04MRAPJ101 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4572 pcs Duomenų lapas MNR04MRAPJ101.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0804, Convex, Long Side Terminals Kiti vardai MNR04MRAPJ101-ND
RHM1578TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) Išsamus aprašymas 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals