MNR04M0APJ333
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0APJ333 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR04M0APJ333
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804
Duomenų lapai: MNR04M0APJ333.pdf
  • Pranešimas
MNR04M0APJ333 specifikacijos
Dalies numeris MNR04M0APJ333 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4872 pcs Duomenų lapas MNR04M0APJ333.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 33k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0804, Convex, Long Side Terminals Kiti vardai MNR04333RDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Išsamus aprašymas 33k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals