MCR50JZHJ751
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHJ751 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR50JZHJ751
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 750 OHM 5% 1/2W 2010
Duomenų lapai: MCR50JZHJ751.pdf
  • Pranešimas
MCR50JZHJ751 specifikacijos
Dalies numeris MCR50JZHJ751 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 750 OHM 5% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6043 pcs Duomenų lapas MCR50JZHJ751.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija MCR Atsparumas 750 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai RHM750BGTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 750 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film