MCR50JZHFSR056
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHFSR056 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR50JZHFSR056
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 0.056 OHM 1% 1/2W 2010
Duomenų lapai: MCR50JZHFSR056.pdf
  • Pranešimas
MCR50JZHFSR056 specifikacijos
Dalies numeris MCR50JZHFSR056 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 0.056 OHM 1% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 778461 pcs Duomenų lapas MCR50JZHFSR056.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 200/ +800ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija MCR Atsparumas 56 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai RHM.056VTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film