MCR18EZPJ754
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZPJ754 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18EZPJ754
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 750K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: MCR18EZPJ754.pdf
  • Pranešimas
MCR18EZPJ754 specifikacijos
Dalies numeris MCR18EZPJ754 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 750K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4302 pcs Duomenų lapas MCR18EZPJ754.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MCR Atsparumas 750 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)