MCR18EZPJ124
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZPJ124 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18EZPJ124
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: MCR18EZPJ124.pdf
  • Pranešimas
MCR18EZPJ124 specifikacijos
Dalies numeris MCR18EZPJ124 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5303 pcs Duomenų lapas MCR18EZPJ124.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MCR Atsparumas 120 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM120KERTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film